پارسکدرز دانش‌بنیان شد

 

پارسکدرز با توجه به داشتن معیارهای آیین نامه ارزیابی و تشخیص شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان دارای سابقه و تجربه کافی در زمینه فعالیت خود شناخته شد و از همین رو در رده شرکت های دانش‌بنیان قرار گرفت.

دانش‌بنیان یک اصطلاح کاربردی پیرامون یک مجوز یا گواهینامه است که توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش‌بنیان تحت نظر معاونت علمی ریاست جمهوری طی فرایند ارزیابی برای یک شرکت یا موسسه بر اساس محصولات و خدمات آن شرکت صادر می گردد.

پایه و اساس شرکت های دانش‌بنیان و محصولات و خدمات آنها بر اساس بررسی و شناخت شرکت های انتقال تکنولوژی و همچنین بررسی اسناد سازمان ملل و اسناد کشوری در حوزه تجارت و سرمایه و تولید پایه ریزی شده است،

این موفقیت را که با همراهی شما به دست آمده تبریک می گوییم.

دانش‌بنیانیک نظر برای “پارسکدرز دانش‌بنیان شد

 1. با سلام

  عناوین سرگرمتان نکند لطفا.
  سیستم شما هنوز مشکلات بسیاری دارد و نسبت به رقیبان کمبودهای ضایعی هم دارد.
  عوامل دلسرد کننده را هم که هر روز بیشتر میکنید..
  جهت بهبود وضع کاربران بدتر باعث دلسردی و عدم اعتماد آنها شده اید و این بازخورد فعالیتی است که بسیاری از شرکتها از آن جهت بهبود خود استقبال میکنند به شما بر نخورد.

  با احترام

  1. دانش‌بنیان شدن باعث تسهیل در رفع موانع پیش روی پارسکدرز برای توسعه میشه و همین مورد باعث میشه روند رشد شتاب بیشتری بگیره. پارسکدرز همیشه پذیرای موافقان و مخالفانش بوده و همین رویکرد باعث شده تا بیش از ۹ سال سرویس دهی مداوم ارائه بشه.

 2. سلام
  تبریک میگم، بسیار خوشحالم و افتخار می کنم که مجری یک مجموعه دانش بنیان هستم.
  قطعا این مسئله در روند فعالیت کاربران (هم خریداران و هم مجریان) تاثیرگذار خواهد بود.
  با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر و سریعتر…

 3. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران در پارسکدرز

  تبریک میگم و بسیار خوشحال هستم که سیستم جامع پارسکدرز دانش بنیان شد و مطمن هستم که این سیستم جامع روز به روز پیشرفت خواهد کرد

  با سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *