دومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

دومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

پس از برگزاری نخستین دوره اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی در آذر ماه سال ۹۵ در سالن همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با استقبال سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و با هدف نزدیکی هرچه بیشتر این دو کفه قدرت وب فارسی برگزار شد، دوازدهم مردادماه پیش رو، دومین دوره از این اجلاس با قدرت و کیفیتی دوچندان، پذیرای حضور مخاطبان این حوزه خواهد بود.

در این دوره از اجلاس، تمرکز جدی‌تری بر بخش غیر دولتی صورت گرفته است و تلاش شده سخنرانی‌ها و پانل‌هایی در جهت انتقال تجربیات و دانش افراد فعال در حوزه وب فارسی در چارچوب برگزاری این رویداد گنجانده شود که مطمئناً با استقبال بیشتری از جانب مخاطبان مواجه خواهد شد.

اجلاس وب فارسی، به همت کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات برگزار می‌شود.
این دوره از اجلاس در راستای پنج محور حیاتی و کلیدی وب فارسی یعنی طراحی و توسعه، کارآفرینی، فناوری‌های مالی (فینتک)، امنیت سایبری و کسب و کارهای اینترنتی و با سخنرانی افراد سرشناس و متعددی از حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود. ازجمله سخنرانان این اجلاس می‌توان مهندس مهدی راسخ، حمیدرضا همتی، احمدرضا نخجوانی، آرش برهمند، آرش سروری، حامد بیدی، جادی میرمیرانی، هنگامه عسگری، آیدین نامدار و زوبین نعمتی نام برد. لازم به توضیح است این دوره از رویداد شاهد سخنرانی افراد متعدد و بیشتری نسبت به دوره اول خواهد بود و سخنرانان این رویداد همچنان در حال تکمیل می‌باشند.

 

مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی به وبسایت رسمی رویداد www.pwconf.ir مراجعه کنند. همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت‌نام در اجلاس یک کد تخفیف برای شما ارسال می‌شود و با ارسال این کد به دوستانتان آن‌ها قادر هستند با ۱۰ درصد تخفیف در اجلاس ثبت‌نام کنند. با ثبت‌نام هر فرد معرفی شده توسط شما نیز ۱۰ درصد از مبلغ بلیط به شما تقدیم ‌می‌شود.

 

کد تخفیف ۲۰ درصدی:

parscodersپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *