کسب درآمد آسان از طریق تلگرام برای همه

وقتی که از تلگرام صحبت می کنیم باید از خیل عظیم کاربران آن هم صحبت کنیم. در حال حاضر بیش از ۲۰ میلیون ایرانی به صورت روزمره از تلگرام استفاده می کنند. این رقم بالای کاربران یادآور فرصت های زیاد درآمدزایی است. یکی از ساده ترین راه هایی که به کمک آن می توان از طریق تلگرام اقدام به کسب درآمد مکمل نمود، معرفی پارسکدرز به دیگران از طریق ربات تلگرامی پارسکدرز است.

شیوه کسب درآمد

کافیست ربات تلگرامی پارسکدرز را اجرا کرده و مطابق تصویر گام به گام به پیش روید. با هر کاربری که شما از طریق فروارد کردن مطلب مشخص شده به سمت سایت پارسکدرز ارجاع دهید درصدی از سود حاصل با شما تقسیم می شود. در حقیقت شما با معرفی پارسکدرز به دیگران اقدام به کسب درآمد می کنید.

مثال:

مینا از طرف فرهاد به پارسکدرز معرفی شده، مینا یک پروژه ترجمه با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان توی پارسکدرز سفارش داده و کار براش انجام شده. این وسط ۱۰ درصد از کل مبلغ سهم پارسکدرز میشه و باقی اون به مترجم پرداخت شده. اما چون فرهاد مینا رو به پارسکدرز دعوت کرده ۵ هزار تومن از سود پارسکدرز به فرهاد تعلق می گیره. به همین سادگی.

 

 

نکته: اگر از قبل عضو پارسکدرز هستید نیازی به ثبت نام از طریق ربات ندارید و کافی است مشابه تصویر بالا صرفاً دعوتنامه را برای دیگران فروارد کنید.


برای شروع استفاده از ربات تلگرامی کسب درآمد کلیک کنید

ربات تلگرام چیست؟

ربات های تلگرام در واقع نرم افزارهایی بسیار کاربردی هستند که در بستر تلگرام فعالیت می کنند. بسیاری از کسب و کارها از ربات های تلگرامی برای تسهیل ارتباط خود با مشتریان بهره می گیرند. از مهمترین آنان می توان به آژانس های هواپیمایی برای فروش بلیت اشاره داشت. ربات های تلگرامی از امنیت بالایی برخوردارند و در چهارچوبی امن که خود شرکت سازنده تلگرام مشخص کرده فعالیت می کنند. این بدان معناست که ربات ها نمی توانند به خودی خود اثر تخریبی یا جاسوسی داشته باشند و هدف آنها صرفاً تهسیل ارتباط و اتوماتیک کردن روند است، گویی که شما در حال کار با یک نرم افزار کاربردی در دل تلگرام هستید.

 

پارسکدرز کجاست؟

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران با بیش از ۹ سال سابقه و دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت است که بستری برای دورکاری است. در پارسکدرز کارفرمایان درخواست خود را ثبت کرده تا توسط متخصصان عضو (دورکاران یا فریلنسرها) انجام شود. از همین رهگذر تا کنون بیش از ۱۶۲۰۰ پروژه موفق در کارنامه پارسکدرز ثبت شده است.

 


برای شروع استفاده از ربات تلگرامی کسب درآمد کلیک کنیدیک نظر برای “کسب درآمد آسان از طریق تلگرام برای همه

  1. با ارسال دعوتنامه کسب درآمد نمی کنید، بلکه باید مخاطب شما عضو پارسکدرز بشه و در ادامه اگر ایشون در پارسکدرز وجهی خرج کرد بخشی از اون به شما می رسه.

  1. لطفاً دقیقاً نشان دهید کجا این مورد را مطالعه کرده اید؟

   در صفحه توضیحات به صراحت آمده است:

   چقدر درآمد خواهم داشت و این درآمد بابت انجام چه کاری است؟

   به ازاء هر خریداری که شما به سایت پارس کدرز ارجا دهید ما درصدی از سود حاصل را به صورت زیر به شما پرداخت می کنیم
   ۵۰٪ از سود اولین پروژه ای که کاربر به عنوان خریدار در سایت پارس کدرز قرار دهد (۵ درصد از کل مبلغ پروژه)
   ۳۰٪ از سود پروژه های بعدی که کاربر به عنوان خریدار در سایت پارس کدرز قرار دهد (۳ درصد از کل مبلغ پروژه)
   ۵۰٪ از هزینه ای که کاربر به عنوان مجری جهت ویژه نمودن حساب خود پرداخت می کند (۳۵۰۰ تومان)
   برای جلوگیری از فریب سود پس اتمام کار و تایید آن از طرف خریدار محاسبه و پرداخت می گردد.
   سود معرف حداکثر به مدت یک سال و برای ۱۰ پروژه هر یک که زود تر فرا رسد پرداخت می گردد.

 1. هیچ کجای دنیا به این راحتی به کسی پول نمیدن اگه دادن هم شما نگیرین از من نصیحت برای اینکه فردا میشین ….زنجانی هرچی گرفتی ده برابرشو ازت میگیرن هیچ مال اموال پدرین هم باید بدی حالا خود دانی میخوای بگیری برو بگیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *